Довідка форми № 026-о

Документація МОЗ України передбачає обов’язковий огляд дитини при оформленні в школу фахівцями: педіатр, дитячий невролог, дитячий ортопед, дитячий кардіолог, дитячий офтальмолог, дитячий стоматолог (Форма № 026-0 ) .
До обов’язкових досліджень на цьому етапі належать: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кал на яйця гельмінтів, ЕКГ. При необхідності дитина може бути оглянутий іншими фахівцями ( дитячий ендокринолог, дитячий ЛОР- лікар, дитячий гастроентерологом, логопед, т.д.)

Один з найвідповідальніших моментів у житті дитини та її батьків — це почmedium_skoro_v_shkolyаток шкільного життя.
Школа передбачає вже іншу навантаження, режим, відповідальність, психофізичну зрілість.
Наскільки Ваша дитина готова до нового «дорослого» життя, чи може його організм перенести додаткові навантаження — на ці питання повинні відповісти фахівці, які проводять профогляд перед вступом до школи. Крім того їх завдання — виявити будь-яку наявну хронічну патологію, хронічні вогнища інфекції, дати рекомендації щодо їх лікування та спостереженню.

Дитячий невролог — виключає наявність потологии з боку нервової системи, визначає психо-фізіологічну зрілість, готовність організму до майбутніх навантажень.
Дитячий ортопед — оцінює стан опорно-рухового апарату, виявляє порушення постави, наявність плоскостопості, дає рекомендації щодо їх корекції, визначає фізичні можливості дитини, може порекомендувати яким видом спорту краще його зайняти.
Дитячий кардіолог — виявляє зміни з боку серцево-судинної системи, що дасть можливість говорити про можливі фізичних і розумових навантаженнях. Особливо важливий цей фахівець, якщо Ви припускаєте додаткову фізичне навантаження для дитини у вигляді спортивних секцій або занять танцями.
Дитячий офтальмолог — виявляє порушення зору, дасть рекомендації по їх корекції, розповість на якій відстані від дошки оптимальніше сидіти дитині на уроках.
Педіатр на підставі отриманої інформації і свого огляду визначає групу здоров’я, дієту і групу навантаження з фізичної культури в школі, враховуючи наявність хронічної патології та інших порушень у дитини, дає рекомендації щодо подальшого диспансерного спостереження.

Поділитись в соц. мережах

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс